.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

5 Ekim 2013

YORUM 0

Yeni Sezon Koton Gömlek Modelleri

 • Sponsor
 • Koton Gömlek modelleri

  Koton Gömlek modelleri

  Koton her sezon olduğu gibi bu sezonda çok canlı. Sizlere bir çok model seçeneği ile harika fiyatları bir arada sunuyor. Sizler için indirimli fiyatlarını ve modellerini araştırdık. Ortaya çok güzel bir konu çıktığını düşünüyoruz. Sizlerde konu sonunda incelemelerimizi takip ettikten sonra yorumlarınızla konuya katılabilirsiniz.

  Koton gömlek modelleri içerisinde en beğendiklerimizi sizlerle buluşturmaya çalıştık. Piyasa şartlarında kalite ve fiyat bakımından alışveriş tercihinizde ilk sıralarda yer alabilir. İlerleyen bölümlerde sizlerde nedenini çok daha iyi anlayacaksınız. Havaların soğuması ile birlikte gömleklere çok daha fazla ilgi var. Bizler kısıtlama yapmayıp yazlık gömlekleri de listeye dahil ettik. Sizler önümüzdeki sezon için indirimli halde bu ürünleri de temin edebilirsiniz. Her sezon olduğu gibi bu sezonda bir çok model seçeneğini bizlerle buluşturdular. Bir çok marka sınırlı üretimleri ve tasarımlarıyla bizi zorluyor. Ancak Koton bitmek bilmeyen tasarım tercihleri ile sizi tarz olarak çok mutlu edebilir. Bu sezon ise çok iyi tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz.

  Koton gömlek fiyatları araştırmamızı merak ettiğinizi biliyoruz. Resmi sitesi fiyatları 70 ile 60 TL arasında değişiyor. Bazı online sitelerde özellikle yazlık modeller sezon sonu indirimi ile 20 TL ‘ye kadar düşüyor. Burada sizin alışveriş stratejiniz çok önemli. Moda ile çok alakalı değilseniz indirimli fiyatları değerlendirebilirsiniz. Biz markanın mağazalarında satışı olan modelleri tanıtmayı daha uygun görüyoruz.

  Son olarak sizlere galeriye geçişi izah edelim. Galeriye geçiş için yukarıdaki büyük resme tıklayın. Ardından model model inceleme yapabilirsiniz. Resimler büyük boy görüntülenecektir. Size keyifli geziler dileriz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz