.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

4 Eylül 2013

YORUM 0

Yeni Sezon Midi Etek Modelleri

 • Sponsor
 • yeni midi etek modelleri

  yeni midi etek modelleri

  Yazın sonlanmaya başladığı şu günlerde artık yeni bir sezona hazırlık yapmaya başladık. Etek modası olarak midi etek tercihlerini gösterebiliriz. Geçiş dönemi boyunca çoğu ünlü isimde ve kreasyonlarda midi etekleri görmek mümkün.

  Özellikle olgun bir görüntü çizmek istediğinizde tercih edebileceğiniz bir etek türüdür. Midi etek modelleri , bu ayların en favori etek türüdür. Eğer gardropunuzda yeterli midi eteğiniz yoksa bir an önce edinmelisiniz. Son dönemde özellikle bir çok magazin dergisinde ünlülerin midi etek tercihlerini görür oldu. Angelina Jolie , Jennifer Garner , Jennifer Aniston  ve Scarlett Johansson gibi isimler midi eteklerden şu sıralar vazgeçemiyorlar.

  Bizi sürekli takip edenler çok iyi bileceklerdir. Genel olarak iyi bir araştırma ve analiz yapmadan sizlere bilgi aktarmıyoruz. Galerimizi gezerek özellikle bu sezon moda olan midi etek modelleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Yırtmaçlı , düz , dar vb bir çok model içerisinde en çok tercih edilenleri sizler için derledik. Galeriye geçiş yapmak için yukarıda büyük resme tıklayın. Ardından galeride modelleri büyük boy olarak görüntüleyebilirsiniz. Bazı ünlü isimleri özel olarak belirttik. Sizde modeller hakkında düşüncelerinizi yorum vasıtasıyla bizlere ulaştırabilirsiniz. Eğer kendi gardropunuzdan örnekler sunmak isterseniz iletişim adreslerimizden bize ulaşıp , resimlerinizi ekletebilirsiniz. Sizlere galerimizde keyifli bir moda yolculuğu dileriz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz