.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Eylül 2013

YORUM 3

Yeni Sezon Uzun Etek Modelleri

 • Sponsor
 •  

  uzun etek modelleri

  uzun etek modelleri

  Sezonları takip ederek , doğru etek modelleri ve renkleri tercih edebilirsiniz. Uzun Etekler için yapmış olduğumuz araştırma neticesinde konu içerisinde size dönemin en favori eteklerini sunacağız. Bu araştırmayı hem ünlülerin giydiklerinden , hem de ünlü markaların sezon için tasarladıklarından derleme yaparak oluşturduk.

  Belli markalar sektöre ve dönemin trendlerine imza atmaktadır. Bu markaların çıkardığı tasarımlar genel olarak dönemde en çok giyilen modelleri ifade eder. Bizde sizler için bu markaların en şık uzun etek modellerini bu galeride topladık. Anlatımdan çok görsel bir galerinin moda tarifinde size çok daha yardımcı olacağını düşündük. Ayrıca bu sezon içerisinde en güzel uzun etek kombinlerini de bu konuda sizlerle paylaştık. Resim galerimizi detaylı inceledikten sonra bu sezona ait en güzel uzun etek modelleri konusunda fikir sahibi olacaksınız. Bu galeride belirli bir kesme hitap eden modeller bulmayacaksınız. Bu galeride her ekonomik ve tarz sahibi kadına hitap eden modelleri derlemeye çalıştık. Modablog olarak sizlere genel ve ayrım yapmadan moda önerilerinde bulunmaya çalışıyoruz.

  Bu galeride gördüğünüz ürünler site içerisinde satılmamaktadır. Sadece dönemin moda eteklerini incelemeniz için açılan bir konudur. Burada gördüğünüz her modeli çevrenizde alışveriş merkezlerinde veya alışveriş sitelerinde görebilirsiniz. Amacımız doğru zamanda doğru modelleri tercih edebilmenizi sağlamaktır.

  Uzun etekler içerisinde sizlerde beğendiğiniz veya beğenmediğiniz modeller hakkında yorum yapabilirsiniz. Özellikle kombinler konusundaki düşüncelerinizi merakla bekliyoruz. Yukarıdaki büyük resme tıklayarak galeriye geçiş yapabilirsiniz. Size keyifli bir moda yolculuğu diliyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • esma akpinar diyor ki ;
   20 Mart 2014, 18:42

   Fiyatlari ykmu

  • Moda diyor ki ;
   21 Mart 2014, 13:09

   Esma Hanım , ürünler satılık değildir. Sezonluk trendleri tanıtmak adına eklenmiştir.

  • aslı barışkan diyor ki ;
   10 Haziran 2014, 19:57

   Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederiz.

  Yorum Yaz