.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Ağustos 2014

YORUM 0

Yeni Şort Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Yeni Şort Modelleri

  Yeni Şort Modelleri

  Türkiye içerisinde satış yapan bir çok markayı analiz ederek indirimde olan ve trendlere uygun modellerden bir derleme yaptık. Fiyatlarında yer aldığı bu konumuzda bir çok avantajlı ürünü ve beğendiğiniz markayı bulabilirsiniz. Genelde marka bazlı araştırmalar yapıp kriterleri düşüyorduk. Ancak bu sefer yaz ayları için yapacağınız alışverişlerinizde elinizi güçlendirecek bir araştırma ile karşınızdayız. Tek tek marka marka gezmek yerine bu konu içerisinde satın almak istediğiniz şahane ürünlere sahip olabilirsiniz.

  Yeni sezona dair dikkatimizi çeken ilk marka Tommy Hilfiger oldu. Sizin için bir kaç modelini de inceleme şansımız oldu. Kot şortların bu sene içerisinde çok daha fazla yaygınlaştığını görebiliyoruz. Özellikle pembe şortlar için ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Trendleri takip eden okurlarımız için bu konuya özel bir yer açtık. Yaz aylarında canlı ve feminen görünmek için şortlarda klasik bir görüntü olan mavi yerine pembe tercihini kullanabilirsiniz. Önceki sezonlarda bu tarz şort bulmak zor olabilirdi. Ancak şuan hangi AVM ‘ ye girseniz aradığınız renkte şort bulabilirsiniz. Gamerimizde Tommy Hilfiger dışında Mavi , Vero Moda , Mudo , Modagram , Park Bravo veJimmy Key gibi markalar yer alıyor. Markalar çok kaliteli olunca fiyatlar konusunda korkunuz oluşmuş olabilir. Ancak bu konuda yüreğinize su serpelim. Burada göreceğiniz modeller 150 TL ile 50 TL arasında değişen rakamlarla online satış sitesi modagram.com’da satılıyor. Ayrıca markaların satış noktalarından da ürünleri temin edebilirsiniz. Bir çoğunda %50 indirim söz konusu. Kaçırılmayacak bu fırsat için öncelikle modellere bir göz atalım.

  Özenle seçilmiş bir çok modeli galerimizde görüntüledik. Daha fazlası için belirtilen markaları ziyaret edebilirsiniz. Sizler için en iyi markaları analiz etmeye devam edeceğiz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeye devam edin.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz