.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Ağustos 2013

YORUM 0

Yeni Şükran / Diamant Tesettür Elbise Modelleri

 • Sponsor
 • şükran diamant elbise modelleri

  şükran diamant elbise modelleri

  Şükran Diamant Elbise Modelleri konusunda sizlerden gelen talep üzerine fiyat ve kalite incelemesi gerçekleştirdik. Son dönemlerde ferace alanında çok daha üretken olan markanın elbise modelleri de bir hayli ilgi çekici. Sizlere sunacağımız değerlendirme 3 ayrı bölümden oluşuyor. Birincisi fiyat araştıması , ikincisi kalite değerlendirmesi , üçüncü ve son bölüm ise model galerisi.

  Normal şartlarda iyi bir tesettür elbisenin maliyeti 100 ile 150 TL arasındadır. Araştırmalarımız neticesinde bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şükran Diamant son dönemlerde yaptığı indirimler ile bu fiyatlarında altına düştü. Bazı modeller 70 bazıları ise 120 TL civarında satılıyor. Belli online alışveriş sitelerinde bu indirimleri görebilirsiniz. Ya da mağazasında ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Sizin için araştırma yaptıktan sonra fulyam.com.tr sitesinde uygun satışların yapıldığını tespit ettik. En azından bu konuyu açtığımız sürede fiyatlar bu şekildeydi.

  Kalite olarak son indirimli fiyatlarda göz önüne alındığında alınması muhtemel bir alışveriş olarak görünüyor. Fazla ürün seçeneği olmaması firma adına eksiklik. Ancak ürün konusunda ince elenip sık dokunduğu görülüyor. Az ve öz satış prensibi içerisinde olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kumaş kalitesi olarak yukarıda belirttiğimiz fiyatlara göre çok çok iyi bir durumdalar. Bu alışverişi sizlere uygun görüyoruz.

  Son bölümde ise size görsel bir şölen sunacağız. Satılık olan bütün elbise modellerini tek bir galeride derledik. Sizlerin de modeller hakkında yorumlarınızla katılmanız bizi çok mutlu edecektir. Yukarıdaki resme tıklayın. Ardından galeride büyük boy olarak resimleri görüntüleyebilirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşma butonlarıyla arkadaşlarınıza da sorabilirsiniz. Size keyifli bir gezinti dileriz.

  Etiketler:, , , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz