.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

14 Kasım 2013

YORUM 0

Yeni Takı Modası

 • Sponsor
 • yeni takı modası

  yeni takı modası

  Sitemizin ve sizlerin böyle bir konuya ihtiyacı vardı. Bu sezon özellikle sokak modasında hangi takılar trend? Ünlüler nasıl takılar tercih ediyor? Tasarımcıların kreasyonlarında tercih ettiği takılar neler? Bu soruların yanıtlarıyla birlikte detaylı bir galeri sizleri bu konuda bekliyor olacak.

  Bu sezon takıların sezonu diyebiliriz. Özellikle bir çok ünlü tasarımcı defilelerinde bu vurguyu sıkça yaptı. Giydiğiniz kıyafetleri ve yaptığınız makyajı şık ve uygun bir takı ile tamamlamalısınız. Bunun için doğru kombinler yapmanız çok önemli. Bu konuda sıkıntı çekenler için galeride özel kombin örnekleri paylaştık. İstediğiniz modellerden sizlerde yararlanabilirsiniz. Bunun dışında yurt içinde satılmayan bazı takıları da çok beğendiğimizden listeye ekledik. Konuda gördüğünüz takı ve aksesuarlar sitemiz içerisinde satılmamaktadır. Sadece size dönemin trendlerini göstermek maksadıyla eklenmiştir.

  Bu sene içerisinde büyük takılar bir hayli moda. Yazılı takılar ise sokak modasında çok fazla tercih ediliyor. Büyük küpeler ile ilgili daha önce sizlere detaylı bilgiler vermiştik. Vintage tarzının devam etmesi takı dünyasının da geriye dönüşü anlamına geliyor. Büyük takılar sevenlerin tercihlerini bu yönde kullanmasını tavsiye ederiz. Elbette bu modayı takip ederken sizinde kendinizi çok iyi tanımanız gerekiyor. Örneğin minyon tipli iseniz büyük takılar sizde kötü durabilir. Bu sene içerisinde en çok bileklikler karşımıza çıkıyor. Altın görüntüsü çok sık göreceğiniz bir detay olacak. Son olarak galerimize geçişi nasıl yapacağınızı anlatalım. Üstteki büyük resme tıklayın. Ardından galeride büyük boy olarak modelleri inceleyebilirsiniz. Bu sezon için sizlere seçtiğimiz takı modelleri sizlerle.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz