.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

31 Ağustos 2013

YORUM 1

Yeni Trend Kamuflaj Modası

 • Sponsor
 • kamuflaj modası

  kamuflaj modası

  Özellikle belli ünlülerin vazgeçilmezleri arasında olan kamuflajlar bu sene moda dünyasında büyük yankı uyandırıyor. Sokak modasında örneklerini çokça gördüğümüz kamuflaj modası ile ilgili değerlendirme ve araştırmalarımızı konu içerisinde detaylı olarak bulabilirsiniz.

  Ünlüler içerisinde bu akımı en çok benimseyen isim kuşkusuz Rihanna. Bir çok magazin ve moda dergisinde yaptığı röportajlarda bunu dile getiriyor. Aynı zamanda görsel olarakta bir çok karede bu sene içerisinde kamuflaj modası akımını desteklediğini ve benimsediğini görüyoruz. Tabii bu trendi takip eden tek isim o değil. Bir çok ünlü tasarımcıda defilelerinde kamuflaj detaylarına yer verdi. Sizlere sunacağımız resim galerisinde örneklerini sıkça göreceksiniz. Aynı zamanda sokak modası için tercih edenlerden örnekleri sizlere sunacağız. Kombinleme konusunda ise konuşmaktan çok resimleri takip etmenizi tercih ederiz. Çünkü resimlerle çok daha iyi ifade edileceğini düşünüyoruz. Özellikle ünlü isimlerin bu konuda yardım aldığını düşünürsek , onların kombinlerini detaylı incelemenizi tavsiye ederiz. Bu size aynı zamanda gündelik zamanlarda tercih edebileceğimiz kamuflaj detaylarını kombinlememizde büyük bir yarar sağlayacaktır. Bunu bir kopya gibi düşünmeyin. Tarz yaratmak için belli fikirlerden esinlenmek gerekir.

  Kamuflaj konusunda sizlere verebileceğimiz son önerilerden bir tanesi kesinlikle her zaman söylediğimiz gibi kendinizi rahat hissetmenizdir. İçinde kendinizi rahat hissetmeyeceğiniz hiç bir elbiseyi giymeyin. Ayrıca kamuflaj modasında aksesuar detayları çok önemli. Yine galeride bu konuda bir çok öneride sizleri bekliyor. Galeride resimleri büyük boy görüntülemek için üstteki resme tıklayın. Ardından galeride büyük boy olarak resimleri inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • elif karanaş diyor ki ;
   18 Mayıs 2015, 11:02

   kamuflaj desenlı ceket almak ıstıyorum bı turlu bulamadm yardımcı olursanız sevınır

  Yorum Yaz