.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Mayıs 2013

YORUM 0

Yeni Trend : Tulum Modası

 • Sponsor
 • tulum modası

  Özellikle renkli tulum modelleri bu sene çok moda. Tercihleriniz arasında renkli modeller ilk sırada olmalı. Sizler için bir kaç örnek ile bu sene moda olan tulumlar hakkında bilgi vereceğim.

  Vintage modası ile birlikte moda dünyasına geri dönen tulum modası , harika tasarımlar ile iyice gündeme gelmeye başladı. Ünlü markaların tasarımları eşliğinde biz kadınların gözdesi haline gelen tulumlar hakkında size bazı ipuçlarım olacak.

  Tulum giyerken topuklu ayakkabı giymeyi ihmal etmeyin. Çok daha şık göründüğünü sizlerde göreceksiniz.Tulumları özel kılan bir başka detay da kuşkusuz aksesuar tercihleridir. Aksesuar olarak tonlara uygun seçimlerle mutlaka tulumu kombinleyin.

  Çok konuştum şimdi bu sene gözüme çarpan bazı tulum modelleri ile devam edelim.

  Not: Galerimize geçiş için resme tıklayın. Resimleri orjinal boyutlarıyla görüntüleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz