.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Kasım 2013

YORUM 0

Yeni Tunik Modelleri , Modası, Kombinleri

 • Sponsor
 • tunik kombinleri

  tunik kombinleri

  Yeni sezon itibariyle belli başlı tunik kalıpları değişme gösterdi. Sizler için bu sene ve önümüzdeki seneye damfasını vuracak tunik modellerinden bir derleme yapmaya çalıştık. Geçmişe dönüş yani vintage tarzının tunikleri nasıl etkilediğini hep birlikte bu galeride göreceğiz. Ayrıca bir çoğumuzun zorlandığı tunik kombinleme konusunda da bilgi edineceğiz.

  Sokak modasının son zamanlarda en vazgeçilmez tercihi tunik ve altına şık bir tayt kombinlemek. Bunun üzerine ne katabiliriz bunu konuşmalıyız. Bizde ünlülerin ve moda haftaları sonrası sokakların nabzını tutmaya çalıştık. Bunun yanında ünlü markaların çıkardığı tunik modellerini de bu araştırmaya dahil ettik. Çok ilginç görüntülerinde çıktığını galeriye bakınca sizlerde göreceksiniz.

  Son dönemlerde tunik modası için söylenecek en büyük ayrıntı örgü modellerdir. İçinde bulunduğumuz yılın başından bu yana çığ gibi büyüyen örgü trendi sonunda tunik modasını da vurdu. Ancak öyle şık örgü tunikler bulduk ki sizlerde hayran kalacaksınız. Sadece örgü değil triko olarak ta çok şık örnekler seçmeye çalıştık. Aslında bu kadar modelin olduğu bir sezonda bu galeriyi oluşturmak öyle düşündüğünüz kadar kolay olmadı. Elimizden geldiğince her kesimden insana hitap edebilecek modelleri seçmeye çalıştık. Bir çok moda sitesi gibi belli bir kesme değil genele hitap etmeye çalışıyoruz. Şimdi tekrar kombin olayına gelmek istiyoruz. Başarılı tunik kombinlemeyi öğrenmek istiyorsanız konumuzu dikkatli takip edin. Galeride kombin ibaresi geçen modeller sizlere örnek maksadıyla eklenmiştir. Yazılı açıklamadan çok daha etkili bir anlatım olacaktır. Artık birbirinden güzel sezonun en trend tunik modellerine bir göz atalım.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz