.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Ağustos 2013

YORUM 0

Yeni Yazlık Gelinlik Modelleri

 • Sponsor
 • en güzel yazlık gelinlik modelleri

  Yazlık Gelinlik Modelleri içerisinde seçim yapmakta zorlananlara en kaliteli markalardan derlenen harika bir galeri sunacağız. Konunun özeti olarak bu seneye ait en şık yazlık gelinlikleri sizlerle buluşturacağımız konumuzda bir çok yerli ve yabancı modacının tasarımlarını kullandık. Görkemli gelinliklerin büyülü dünyasında keyifli bir yolculuğa hazır olun.

  Dantel detaylarının her seneden daha fazla ön plana çıktığı bu sene içerisinde ortaya çıkan en şık gelinlik tasarımlarını sizler için topladık. Bu galeriyi oluşturmak için yerli ve yabancı onlarca defileyi ve özel katalogları inceledik. Evlilik hayatınızın en önemli anlarından biridir. Bir çoğumuz için en önemli anıdır. Bu özel günde özel bir gelinlik arıyorsanız bu başlığı boş geçmeyin. Sitemiz üzerinde herhangi bir satış olmasa dahi dönemin yazlık gelinlikleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. En modern tasarımların yer aldığı galerimizde sizde kendi vücut yapınız ve tarzınıza uygun modeller konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Kabul etmek gerekirse hepimiz ünlü modacıların tasarladığı gelinlikleri giyemeyeceğiz. Ancak onlara yakın tasarımların sahibi olabiliriz. Bunun için gelinlik modası hakkında bilgi sahibi olmak lazım. İşte bu aşamada biz devreye giriyoruz.

  Dikkat ettiyseniz şu moda bu moda konusuna pek girmedik. Çünkü gelinlik dediğiniz zaman uçsuz bir okyanusta gibi hissedersiniz. Burada önemli olan sizin giymek istediğiniz tarzın yeni modellerini bilmekten geçiyor. Örneğin straplez gelinlik seviyorsanız sezonun straplez gelinliklerine bakmalısınız. Bazı sitelerde şu moda bu moda deniyor. Bu kesinlikle yanlış. Dediğimiz gibi sizin dikkat etmeniz gereken beğendiğiniz tarzın yeni modellerini belirlemek. Size şimdiden keyifli bir moda yolculuğu diliyoruz.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz