.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Eylül 2015

YORUM 0

Yeni Zühre Pardesü Modelleri

 • Sponsor
 • 2015 Zühre Pardesü Modelleri

  Zühre markasının yeni sezon ürünleri hakkında sizlere detaylı bilgiler sunacağız. Bu konuda fiyatlardan çok markanın yeni sezon koleksiyonunun detaylarını ve özelliklerini inceleyeceğiz. Zühre pardesü almanın avantajlarından başlayalım istiyoruz.

  Zühre pardesüleri yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Marjinal demeyelim ama modern çizgiler tabirini kullanmak çok doğru olacaktır. Zühre markasnın pardesü konusunda Türkiye içerisinde öncü  olduğunu söyleyebiliriz. Bu kış canlı renk tonları ve saks mavisi üzerinde durulmuş. Leopar desenleri her sezon trend olan bir tercihtir. Yine Zühre pardesülerinde bu detayı görmek mümkün. Sizin kombinlerinize göre çeşit çeşit ve renk renk modeller bulmak mümkün. Galerimizde detaylı olarak bu modelleri analiz edebilirsiniz. Ayrıca sizlerde görüşlerinizi konu altında bizimle paylaşabilirsiniz.

  Zühre İletişim Bilgileri

  ADRES

  Mahmutbey Mahallesi Atlas Caddesi Çiçek Sokak No:11 Güneşli-Bağcılar-İSTANBUL/TURKEY

  T: +90 212 446 06 06 (pbx)
  F: +90 212 446 06 72

  info@zuhrepardesu.com.tr

  Müşteri memnuniyeti konusunda önemli adımlar atan marka bu konuda sizleri mağdur etmeyecektir. Ayrıca resmi sitelerinden bayilik içinde müracaat yapabilirsiniz. Tabii işin bu kısmı işletme sahiplerini daha çok ilgilendiriyor. Mağazalarınızda kuşkusuz Zühre ile büyük bir fark yakalayabilirsiniz.

  İlerleyen günlerde indirimleri ile ilgili detaylı bir araştırma yapacağız. Zühre pardesü modelleri ile ilgili olarak fiyat listesini şimdi vermek çok doğru olmayacaktır. İlerleyen günlerde indirimleri yakalayan uzman editör ekibimiz bu konuda sizi aydınlatacaktır. Dilerseniz şimdi sizin için seçtiğimiz koleksiyondan güzel birkaç örnek ile devam edelim.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz