.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Kasım 2013

YORUM 2

Yeniden Deri Eldiven Modası

 • Sponsor
 • deri eldiven modelleri

  deri eldiven modelleri

  Vintage tarzının devamı olarak yeniden deri eldivenler hayatımızın içine girdi. Aslında genel olarak derinin popülerliği arttı da diyebiliriz. Bu konumuzda önemli markaların bizler için tasarladığı yeni deri eldiven modelleri hakkında bilgi sahibi olacağız. En modern haliyle bir galeride sizler için derlemeye çalıştık. konu sonunda resimlere tıklayarak detaylı olarak inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında deri eldiven modası hakkında da bilgileri sizlerle paylaşacağız.

  Yeni modellerle ilgili ilk akla gelen zımbalı modellerin olup olmadığıdır sanırım. Deri eldivenlerde de zımba detayları çok moda. Bu sene içerisinde çıkarılan bir çok modelde bu detaylar görülebilir. Aslında bu detaylarda takılıp kalmamak gerekiyor. Çünkü bunun yanında çok özel modellerinde üretildiğini konuyu inceleyince sizlerde net olarak göreceksiniz. Şık tasarımlar kadar , farklı , marjinal tarzlarda bu sene içerisinde bolca üretildi. Şu bir gerçek ki bu sene deri eldivenlere doyacağımız bir dönemdeyiz.

  Renk olarak ayrı bir paragraf açmayı tercih ettik. Deri deyince akla bir çoğunuzun siyahı getirdiğini biliyoruz. Ancak bu artık geride kaldı. Öyle güzel ve farklı renkler üretiliyor ki aklınızdaki düşünceyi size unutturacak. Üreticiler bu sektöre zenginlik katabilmek için bu önemli ayrıntıyı atlamamışlar.

  Sizlere olabildiğince çok model sunmaya çalıştık. Ancak bunlar arasında mutlaka unuttuklarımız da vardır. Eğer konu sonunda sizlerin de bu konu hakkında eklemek istedikleriniz olursa mutlaka yorum vasıtasıyla bize ulaşın. Dönemin en trend eldivenleri için oluşturulan galeriye geçmek için yukarıdaki büyük resme tıklamanız yeterli olacaktır.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • senem akyüz diyor ki ;
   16 Aralık 2013, 22:11

   ben deri eldiven istiyorum nasil sipariş verebilirim

  • Moda diyor ki ;
   17 Aralık 2013, 18:37

   Konu senenin trendlerini göstermek amacıyla eklenmiştir. Maalesef ürünler sitemiz içerisinde satılmamaktadır.

  Yorum Yaz