.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Nisan 2015

YORUM 0

Yırtmaçlı Etek Modelleri

 • Sponsor
 • Güzel Yırtmaçlı Etek Modelleri

  Özgün tasarımların yaygın olduğu şu günlerde yırtmaçlı değişik etek modelleri büyük ilgi görüyor. Aslında her dönem bazılarımız için vazgeçilmez olsa da bu sene yırtmaçların tarzı çok daha popüler durumda. Tasarımcıların ve özellikle ünlü isimlerin değişik ve cesur yırtmaç tercihlerinden sonra sokak modasında da çok farklı örneklerini görmek mümkün. Sizin için bu konumuzda hem başarılı kombinleri hem de birbirinden güzel yırtmaçlı etek modellerini beğeninize sunacağız. Galerimizi bunun için özenle hazırladık.

  yırtmaçlı etek modelleri galerimizde daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ancak öncesinde pratik bir kaç bilgi verelim. yırtmaçlı etek modellerinin kombini o kadarda zor değil. Aslında kombin yaparken büyük avantajınız olan bir modeldir. Çünkü hemen hemen her şey ile kombinlenebiliyor.  Asimetrik detayların olduğu etekleri tavsiye ediyoruz. Geçtiğimiz senenin başından bu yana asimetrik tasarımları moda. Tabii birazda burada sizin tercihleriniz büyük önem taşıyor. Örneğin marjinal bir giyim tarzınız varsa eskiye göre çok daha fazla seçenek bulabilirsiniz. Ancak normalin dışına veya cesur seçimler harici yırtmaçlı etek arayanlar içinde bol bol seçim şansı var.

  İlerleyen günlerde bu konu ile ilgili markaların indirimlerini takip edeceğiz. Uygun fiyatların yer aldığı kaliteli markaları sitemizde yayınlayabiliriz. Bunun için sitemizi takip etmeye devam edin. Şimdi isterseniz galerimizde modelleri inceleyelim. İlk olarak beğendiğiniz resmin üzerine tıklayın. Ardından açılan galeride resimleri büyük boy olarak görüntüleyebilirsiniz. yorumlarınızı her zaman bize ulaştırabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz