.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

3 Şubat 2014

YORUM 0

Yüz Güzelliğin Sırları

 • Sponsor
 • skin beauty

  skin beauty

  Yüz güzelliğini koruyabilmek için çok basit bazı unsurları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Konu içerisinde bu unsurlar hakkında derlediğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız.

  Güzellik önerilerini incelediğimizde ilk göze çarpanı unsurun su tüketimi olduğunu görüyoruz. Cildinizi canlı tutabilmek için bol bo lsu tüketmelisiniz. Yüz güzelliği içinde bu nedenle ilk önerimiz bol bol su içmenizdir.

  Spor her konuda olduğu gibi güzellik konusunda da büyük bir önem arz ediyor. Yapılan her egzersizin vücuda ve güzelliğe büyük fayda var. Yüz güzelliğinde daha geç yaşlarda kırışıklarla karşılaşmak istiyorsanız egzersizleri hayatınıza empoze etmelisiniz.

  Her güzellik önerimizde olduğu gibi uyku bu konumuzda da listenin üst sıralarında yer alıyor. Düzenli uyku cilt ve yüz güzelliğinize büyük fayda sağlayacaktır. Özellikle göz bölgesinde uykunun etkileri sürekli görülür. Bir gün az bir gün fazla uyuyarak yüz güzelliğinize büyük zarar verebilirsiniz.

  C Vitamini yine yüz güzelliği için önemli maddelerden biridir. Sadece yüz için değil genel olarak cildinize C vitamini büyük bir etki sağlayacaktır.

  Cilt masajı dünyada yaygın bir uygulamadır. Ülkemizde de doktorlar artık sık sık bunu bizlere öneriyorlar. Yüz güzelliği için masaj yapabilir ve güzelliğinizi koruyabilirsiniz.

  Yüzümüz güneş ışınlarına en çok maruz kalan kısımlardandır. Bu nedenle yaz aylarında güneşten olabildiğince korunun.

  Bazen stres atmamıza neden olsa da sivilcelerinizi asla ellemeyin. Yüzünüze büyük bir zarar vermiş olursunuz.

  Siyah noktalar için daha önce çeşitli kadın sitelerinde maske önerileri verdik. Siyah noktalar bazen gözden kaçabiliyor. Ya da çok fazla önemsenmiyor. Siyah noktalardan kurtulmak için doğal yöntemleri seçin.

  Eskiden bu yana çikolatanın cilde zararlı olduğu düşünülür. Bu doğru bir düşünce değil. Bitter çikolata yüz güzelliğinize etki edecek bir faktördür. Özellikle kakao miktarı yüksek çikolatalar ile daha iyi sonuçlar alınabilir. Elbette çok fazla tüketmemelisiniz.

  Cilt ve yüz güzelliğindeki son maddemiz cinsellik. Evliliğinde düzenli cinsel hayatı olanların ilişki sırasında salgıladığı endorfin (mutluluk hormonu) cilde olumlu bir etki sağlıyor. Bilimsel gerçekliği olan bu konu bize düzenli bir cinsel hayatı öneriyor.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz