.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

10 Temmuz 2013

YORUM 0

Zara 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 • Sponsor
 • zara 2013 abiyeler

  Zara, giyim ve aksesuar markası olan zara 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu ile yine bayanların karşısında.Zara bu sene de oldukça sade ve şık bir koleksiyon hazırlayarak şık denilince akıllara gelen ilk gelen markalardan biri.

  Zara bu senenin çizgi trendlerine de yer vermiş koleksiyonunda.Geçen senenin modasına yakın bir moda izleyecek olan Zara pastel renklerin yanı sıra metalik aksesuarlarda 2013 ilkbahar yaz modası nda tekrardan ön planda tutmuş. Fileli ve transparan kıyafetlerle de bütünü oldukça sağlamış görünüyor.

  Zara bayan giyim 2013 koleksiyonunda yer alan belli başlı ve en dikkat çeken modelleri sizler için galerimizde paylaştık.Resimlerin büyük boyutlarını görebilmek için üzerlerine tıklamanız yeterli.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz