.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Ağustos 2013

YORUM 0

Zara 2013 Sandaletler

 • Sponsor
 • 2013 bayan sandalet modelleri

  Zara bizlerin vazgeçemediği markalardan en özellerinden biri.Zara 2013 yazına özel hazırladığı koleksiyonlarla bizleri yine yanıltmadı. Zara 2013 koleksiyonu ndan sizler için bugün sandalet modelleri ni paylaşacağız.

  Zara’nın 2013 yılına özel hazırladığı sandalet modelleri , daha çok zımbalı, bantlı ve kalın topuklu modellerden oluşuyor. Zımbalar hem topuklular da hemde topuksuz sandalet modellerinde karşımıza çıkan trendlerden.

  Zara 2013 sandalet modelleri ni galerimizde sizler için paylaştık.Modellerin orjinal ve daha büyük boylarını görebilmek için modellerin resimlerin üzerine tıklamanız yeterli. Bu koleksiyondan beğendiğiniz modelleri zara satış mağazalarından temin edebilirsiniz…

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz