.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Mart 2015

YORUM 0

Zara Bluz Modelleri

 • Sponsor
 • Zara Bluz Fiyatları

  Zara markasına dair daha önce bir çok paylaşım yaptık. Bunlara bir yenisini ve en güncelini sunmak istiyoruz. Güncel indirimlerden yararlanmak isteyenlere kaliteli markalardan indirimler araştırmaya devam ederken  güzel haberler Zara’dan geldi.

  Zara erkek ve kadın ürünlerinde çok iyi indirimler gerçekleştirdi. Biz bu bölümde ise biraz daha derine inerek bluz modelleri hakkında gerçekleştirilmiş indirimden bahsedeceğiz.  Konumuzda ele alacağımız bluzların fiyatları 20 TL ‘ den başlıyor. 50 TL ‘ ye kadar birbirinden güzel bluzları bulabilirsiniz. Hemen hemen bütün ürünlerde %50 indirim bulabilirsiniz. Normalde 100 TL ‘ye satılan bluzlar bu indirim kapsamında 50 TL ‘ ye alıcılarını bekliyor. Zara mağazaları veya trendyol.com adresinden indirimlerden yararlanabilirsiniz. Zara sene boyunca bu tarz büyük indirimleri çok fazla gerçekleştirmiyor. Bu sebeple elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz.

  Kampanya kapsamında satışa çıkan bluzlar yoğun ilgi görüyor. İnternet sitesinden takip ettiğimiz kadarıyla bir çok model şimdiden tükenmeye başladı. Zara kalitesi konusunda incelemeye pek gerek duymuyoruz. Her sezon kalitesi ve tasarımları ile kendi kalitesini göstermiş bir markadan çok fazla bahsetmeye gerek yok. Dilerseniz şimdi galerimize geçerek modellere göz atalım. Galeride resimleri büyük boy görebilmek için üstüne tıklamanız yeterli olacaktır.

  Diğer indirimler için araştırmalarımız devam ediyor. Günlük takip edenlere yine mükemmel fırsatlar sunmaya devam edeceğiz.  Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anında haberdar olabilirsiniz. Türkiye’nin en doğru analiz yapan moda sitesinde mutlaka sizlere göre de bir şeyler bulacaksınız.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz