.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

7 Mart 2015

YORUM 0

Zara Etek Modelleri

 • Sponsor
 • Zara Etek Fiyatları

   

  Zara , bir çok kadın için alışkanlık anlamına geliyor. Yeni sezon çıktığı zaman mutlaka göz atılacak önemli markalardan biri olarak değerlendirebiliriz. Bu bölümde sizin için Zara etek modelleri incelemesi gerçekleştirdik. Bir çok indirimli tasarımı galerimizde görebilir ve yakından inceleyebilirsiniz.

  Farklı kalite de ve tarzda Zara eteklerini buluşturan bir koleksiyondan bahsediyoruz. Ürünlerde %50’ye varan indirimler var. Buda bu konuyu çok daha cazip hale getiriyor. Günün indirim haberi olarak Zara etek modellerini sunmayı uygun gördük. Zara mağazaları haricinde trendyol.com online satış sitesinde bu ürünleri biraz sonra söyleyeceğimiz fiyatlara satın alabilirsiniz. Genelde Zara pek fazla indirim kampanyası yapmıyor. İndirimlerini yakaladığınız zaman değerlendirmeniz gerektiğini düşünüyoruz. 20 TL ile 60 TL arasında bir çok etek tasarımı alıcılarını bekliyor. Söz konusu Zara kalitesi olunca bu fiyatların çok makul olduğunu söyleyebiliriz.

  Ürünleri galeride çok daha detaylı görebilirsiniz. Bunun için ilginizi çeken resme tıklayın. Resim büyük boy olarak açılacaktır. İsterseniz bu resimleri sevdiklerinize gösterebilmek için sosyal medya butonları ile kolayca paylaşabilirsiniz.

  Zara Etek Modelleri

  Zara ürünleri hakkında görüşlerinizi buradan bizimle paylaşabilirsiniz. Yakın zamanda indirime girmiş diğer ürünleri hakkında da konularımızı hazırlayıp beğeninize sunacağız. Bizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz