.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Ağustos 2013

YORUM 0

Zara Sonbahar Bluz Modelleri

 • Sponsor
 • zara sonbahar

   

  Zara Sonbahar ürünlerini piyasa çıkardığı gibi indirimlerini de başlattı. Bir çok popüler alışveriş sitesi ve kendi mağazalarında indirimler kendini gösteriyor. Bizde sizin için en doğru alışverişi yapabilmek adına araştırma yaptık. En uygun fiyatlar ve en güzel Zara bluz modelleri için galeri oluşturduk.

  Zara her sene olduğu gibi bu sonbahar döneminde de bluzlara ağırlık vermiş görünüyor. En çok tasarımı bu yönde görebiliyoruz. Bir çok model olduğundan sizlere en iyilerini seçmeye çalıştık. Her zaman olduğu gibi en çok merak edilen Zara bluz fiyatları oluyor. Normal fiyatları 120 TL civarında olan bu güzel bluzlar yeni gelen indirimlerle 60 ile 10 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Geçici bir süre trendyol’da butik açtıklarını ve fiyatların orası için geçerli olduğunu söyleyelim. En azından en ucuz fiyatları orada bulduk. Belli markalar belli alışveriş sitelerine daha fazla indirim yapabiliyor. Bu nedenle araştırmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Her siteyi sizin için didik didik ediyoruz. Herhangi bir anlaşma veya reklam söz konusu değildir. Buradaki tek amaç sizleri doğru alışverişe yönlendirebilmektir. Sizin yerinize vakit kazanmanız açısından inceleme gerçekleştirmektir. Ayrıca bir çok modeli yerinde gezip gördüğümüz için size çok daha doğru öneriler yapabiliyoruz.

  Model olarak dikkatimizi çeken ilk unsur açık renklere özen gösterilmesi oldu. Bunun dışında asil kadın teması bu sene de Zara için en önemli detay. Her zaman için kadınların ihtişamlı görüntüsünü simgeleyen tasarımları 2014 yılı içerisinde görmek mümkün. Kısa bir özet geçtikten sonra sizlere modelleri takdim edelim. Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklayın. Sonrasında tam boy olarak modelleri detaylı inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz