.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

2 Ekim 2015

YORUM 0

Zayıf Gösteren Kıyafetler , Giyim Tüyoları

 • Sponsor
 • Zayıf gösteren kıyafetler

  Moda sitelerinde genelde dönemin trendleri veya markaların yeni koleksiyonlarını görebiliyoruz. Ancak sitemizde belli dönemlerde sizlere uzmanların en önemli tüyolarını sunmaya çalışıyoruz. Bugün ise zayıf gösteren giyim hilelerini paylaşacağız. Hangi kıyafetler sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterir? İşte bu sorunun kısa ve öz cevapları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

  Zayıf Görünmenin Tüyoları

  Tek renk elbiseler her zaman fayda sağlayacaktır. Lacivert ve siyah renkte elbiseler seçerseniz olduğunuzdan çok daha zayıf görünürsünüz.

  Yüksek bel pantolon giyerek göbek bölgesindeki  fazlalıkları gizlemiş olursunuz. Ayrıca sizi olduğunuzdan daha yüksek gösterir. Yani yüksek bel pantolon ile bir taşta iki kuş vurabilirsiniz.

  Ayakkabı seçiminizde ise mümkün olduğunca yüksek topuklu ayakkabılar seçmelisiniz. Böylece çok daha uzun ve zayıf görüneceksiniz. Ayrıca bu ayakkabıları İspanyol paça pantolonlar ile kombinleyerek çok daha zayıf görünebilirsiniz.

  Karışık desenli kıyafetler kişileri olduğundan daha kilolu gösterir. Bu nedenle kilonuz fazla ise Karışık desenli modellerden uzak durmanızda fayda var.

  Eğer yüksek bel etek kullanacaksanız gömlek veya bluzları mutlaka eteğin içinde kombinleyin. Bel bölgesinde kalın görünümü engeller. Doğal olarak sizi çok daha zayıf gösterecektir.

  İnce kumaşlar transparanlık sağladığı için fazlalıkları gösterecektir. Bu nedenle seçimlerde daha kalın kumaşlar seçmeye özen gösterin. Böylece kiloları biraz daha fazla saklayabilirsiniz.

  Eğer sizinde eklemek istedikleriniz olursa bizimle konu altında paylaşabilirsiniz. Yeni bir güzellik konusu ile karşınızda olana kadar şimdilik hoşçakalın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz