.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

25 Mart 2014

YORUM 0

Zeki Triko Mayo Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Zeki Triko Mayo Modelleri

  Zeki Triko Mayo Modelleri

  Zeki Triko hakkında bir önceki konumuzda mağaza adreslerini paylaşmıştık. Yaza girmeden önce başlattıkları muhteşem indirimler hakkında sizleri konumuz içerisinde bilgilendireceğiz. Mayo almayı düşünenlerin bu konuyu okumadan karar vermemelerini tavsiye ediyoruz. Galeride modelleri incelemeden önce hep birlikte konumuzda fiyatlar ve satış noktaları hakkında ayrıntılara bakalım.

  Bikini yerine mayo tercih etmeyi düşünüyorsanız Zeki Triko ‘da sizi düşünüyor demektir. Her sezon olduğu gibi bir çok ürün seçeneği ile karşımızda çıkıyorlar. Hemde çok ciddi indirimler ile alışveriş imkanları sunuluyor. Zeki Triko mayo modelleri için yaptığımız fiyat araştırmaları bir çoğunuzun ilgisini çekmeyi başaracak. 470 TL ‘ye kadar satışı yapılan mayolar şu sıralar gerçekleştirilen indirim ile birlikte 150 TL ile 79 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Zeki triko mağazaları haricinde dilerseniz 1v1y.com online satış sitesini de tercih edebilirsiniz. Online alışveriş ve mağazalarda indirimin ne kadar devam edeceğini tahmin etmek mümkün değil. Ancak modellerin kısa zamanda tükeneceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle yaza girmeden elinizi çabuk tutmalısınız. İlerleyen dönemlerde çıkabilecek yeni indirimler ve satış seçenekleri içinde bizi takip etmeye devam edin.

  Son bölümde sizlere modellerden seçtiğimiz bazı resimleri sunacağız. Galeride detaylı görüntüleme gerçekleştirebilmek için herhangi bir resmin üzerine tıklayın. Ardından açılan galeride büyük resimlerde modellere daha detaylı bakabilirsiniz. yorumlarınızı da bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdi keyifle hazırladığımı 2014 Zeki Triko mayo modelleri galerimiz sizlerle.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz