.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

13 Kasım 2013

YORUM 0

Zühre Pardesü Modelleri

 • Sponsor
 • Zühre Pardesü Modelleri

  Zühre Pardesü Modelleri

  Sizlerin en çok merak ettiği markaları detaylı şekilde incelemeye devam ediyoruz. Bu konumuzda Zühre markasının birbirinden güzel pardesü modellerini detaylı olarak inceleyeceğiz. Fiyatlar modeller ve hatta modelleri beğenenler için ürün kodu ile birlikte size galeride sunumunu yapacağız.

  2004 yılında satışlarına başlayan kaliteli marka her sene üzerine biraz daha koyarak tesettür dünyasında yükselmeye devam ediyor. Modellerdeki asalet ve modern çizgiler dikkatimi çekmeyi başarıyor. Dış giyim alanında başarılı bir çizgi yakalarken , model seçeneklerinin çok oluşu da marka için söyleyeceğimiz olumlu sözler arasına giriyor. Zühre 19 ülkede ürünlerini satan kaliteli bir tesettür markasıdır. Bu kısa firma bilgilerinden sonra biraz da modellerden bahsedelim. Sonbahar kış koleksiyonu ile ilgili görselleri sizler için bir galeride topladık. Beğendiğiniz ürünleri isterseniz zaman zaman başlattıkları online alışveriş sitelerindeki butiklerden veya Zühre mağazalarından temin edebilirsiniz. konumuzda sergilenen ürünler sitemiz üzerinde satılmamaktadır. Siz değerli takipçilerimiz isteği üzerine sadece modelleri sergilemek istedik. Geniş bilgi ile de konuda avantajları ve dezavantajlarından bahsetmek istedik.

  Normal fiyatları 400 TL civarlarında olan Zühre pardesü modelleri bazı online alışveriş sitelerinde dönem dönem indirimlere giriyor. 300 TL ve altında fiyatlara satın almanız mümkün olabilir.Bunun için belli bir site adresi vermek yanlış olur. Çünkü belli dönemlerde bir çok sitede sergilenebiliyor. Bunun için indirimleri takip etmeniz gerekiyor. Dilerseniz şimdi birbirinden şık pardesü modellerini yayınladığımız galerimize bir göz atalım. Galeride detaylı görüntüleme için herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapın. İşte eksileri ve artılarıyla Zühre pardesüleri

   

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz